Jak se zaregistrovat

Klikněte na tlačítko Registrace v pravém horním rohu webu

Objeví se vyskakovací okno Vytvořit nový účet


Zadejte:

  • Vaší platnou emailovou adresu - na tuto emailovou adresu vám následně přijde email s potvrzením registrace; tato emailová adresa není následně nikde zveřejněna a slouží pouze k emailové komunikace mezi fórem a vámi (např. zasílání informací o nových tématech, odpovědi na vaše příspěvky apod.)

  • Vaše uživatelské jméno, pod kterým budete na fóru komunikovat. Pod tímto uživatelským jménem budou publikovány vaše příspěvky. Ideální je vaše reálné jméno např. ve tvaru jan.novak, nicméně pokud chcete zůstat v anonymitě, zvolte si nějaké anonymní uživatelské jméno jako např. kopretina1 apod.

  • Nepovinně i vaše celé jméno - opět platí, že pokud chcete zůstat v anonymitě, toto políčko nevyplňujete

  • Heslo o minimální délce 8 znaků. Zde pamatujte na zásady tvorby hesel - čím složitější heslo, tím lépe. Hesla jako 12345678 nebo tomas1975 (jméno a rok narození) jsou z bezpečnostního hlediska naprosto nevhodná. Příklad vhodného hesla: [email protected] (nepoužívejte toto konkrétní heslo při registraci!!!)


Pokračujte kliknutím na tlačítko Vytvořit nový účet


Pokud jste vše vyplnili správně, systém vám založí účet a odešle potvrzovací email do vaší emailové schránky. Pokud vám email s potvrzením nedorazil, zkontrolujte složku se SPAMem. Je možné, že email byl doručen tam.


V doručeném emailu kliněte na potvrzovací odkaz. Budete přesměrováni na fórum nasepopovicky.cz


Hotovo! Tímto je registrace dokončena a nyní se můžete přihlásit ke svému účtu ve fóru prostřednictvím tlačítka Příhlásit se vpravo nahoře.


V případě problémů s registrací nebo přihlášením pište na adresu admin (zavináč) nasepopovicky.cz