Naszvon.cz - sbirka

V Popovičkách ve věži kostela je originální zvon z 15. století. Potřebuje nutně opravu ve století 21…ano, teď.

Chce to maličkost: vybrat a sehnat na opravu peníze (více o cíli, akcích aktuálním stavu sbírky apod. viz www.naszvon.cz).

Někteří již přispěli, někteří dokonce významně.
Cíle ale ještě zdaleka dosaženo nebylo - zatím.
Prosíme i o váš příspěvek a předem za něj děkujeme!
A doufáme, že brzy zvon i uslyšíme, aby poděkoval i on …

5 Likes

Srdce a hlas zvonu

Vyzvánění našeho zvonu z kostela v Popovičkách do Vašeho mobilu!

Na stránkách Náš zvon - vítejte **si můžete zdarma stáhnout krásné zvonění našeho zvonu z kostela . Bartoloměje v Popovičkách. Jeho vyzvánění vám může zvonit opakovaně ve formě vyzvánění ve vašem mobilu – ať už při volání vaší drahé polovičky, šéfa, tchyně, kamarádů nebo dětí. Může Vám také připomenout, na co nezapomenout:) Necháme na vašem uvážení, s kým nebo čím si ho chcete spojit – sami si ho poslechněte: je velmi noblesní, důrazný a znělý.

Ještě větší dík vám patří, pokud na opravu tohoto zvonu přispějete vy nebo vaše okolí, a to jakoukoliv částkou, na konto č. 123-0132170247 / 0100. Zanecháte tak nesmazatelnou stopu v životě nejen tohoto historického unikátu z roku 1497, ale i v naší obecní historii.

Dosud se povedlo za poslední 2 roky aktivit vybrat 58% prostředků nutných na opravu srdce našeho zvonu, který je nutné dát dohromady co nejdříve – a pomoci i bypassem ve formě zvonu pomocného. Pomozte nám dotáhnout toto číslo na 100%, prosím.

Děkujeme předem i za Vaše komentáře k aktivitám (https://nasepopovicky.cz/t/naszvon-cz-sbirka/58). Pokud můžete, pochlubte se našímtext kurzívou popovičským zvonem u vás v práci nebo známými – ať ví, co nejvíce lidí, jaký poklad u nás máme!

S přáním krásných dní,

Iveta a Martin Patákovi z Popoviček

Více informací o zvonu na www.naszvon.cz

Dotazy k fundraisingové akci na email:[email protected]

1 Like

O nasem popovicskem zvonu se pise i za humny - Dobrejovicky zpravodaj:)dobrejovicky_zpravodaj_2021_03_zvon.pdf (339.1 kB)

1 Like