Prodej 7000 m2 obecních pozemků v Nebřenicích před volbami, cena cca 80 milionů?

Obec těsně před volbama vyhlásila záměr prodat superlukrativní pozemky v Nebřenicích v Prague Oaks. Jedná se o cca 7000 m2. V jiné diskusi někdo psal, že na podzim 2021 to obec zkoušela prodat za 12 500,- Kč za metr takže se teoreticky bavíme o víc jak 80 milionech pro obec.

Podle mně je důležité se o tohle zajímat už jenom z toho důvodu, že je to najednou splácané takhle narychlo a na (asi) posledním zastupitelstvu před volbama to chtějí odklepnout. Koneckonců ten spěch je vidět i v bodu 6 plánovaného programu zastupitelstva “Prodej pozemků v Nebřenicích dle vyvěšeného Záměru obce”. “Prodej”, žádné vyhodnocení nabídek atd. Nabídky ceny se mají dodat do 24.8.2022 do 18:00 hod. a zastupitelstvo se schází v 19:30 :slight_smile:
Nevím, třeba se pletu, ale osobně mi to přijde nějaké uspěchané? Bude určitě zajímavé sledovat za jakou cenu se to prodá.

Možná bysme se měli jít podívat na to zastupitelstvo 24.8., přece jenom je to už dost peněz.


Úprava: Admin - přijde mi jako důležité téma, notifikuji všechny
@trust_level_0

1 Like