Průchodnost golfu

Dnes jsme byli při průjezdu na kolech vykázáni z golfového hřiště. Jde prý o soukromý pozemek a rušíme hráče. Bohužel se celý areál stává neprůchodný. Škoda, že záměr byl jiný a nepodařilo se ho udržet. Moc nerozumím důvodům, proč dnes jde naše zastupitelstvo na ruku Arendonu a podporuje schválení změny ÚP týkající se oplocení golfu. Je to poměrně veliké území, o které jsme přišli a které bude sloužit pouze vybrané klientele. Škoda.

Dobry den,
v zapise z posledniho Zastupitelstva je hodne prostoru (i map) teto tematice venovano - pruchodnost by mela byt zajistena. Vi o tomto aktualnim problemu pan starosta? Arendon na letosek misto 250tisic, coz se pise v zapise, dal obci 160. Mel take historicky zajistit odhlucneni silnice, navic i pruchodnost arealem. Sliboval hodne, kdyz od nas potreboval vodu. Ale meni se tam hodne lidi, takze sliby zrejme konci s odchodem tech, kteri slibovali. Zda se, ze toho mel dost splnit, ale nejak to vazne. Mozna splnuje jine veci, o kterych treba nevime… Ale ostatni vesnice si mysli, ze od nich mame miliony (asi s ohledem na rozlohu, ceny nabizenych bytu i rocniho poplatku na golfu). Zda se, ze tuto jedinecnou vyhodu pro nasi obec a mozne partnerstvi neumime vyuzit a tratime na tom…ze bychom se ani neprosli, kde se driv projit dalo, to snad ne!O vsechno prijit a nic neziskat, to bychom byli slusne receno hloupi, ne?

Dne 7.6.2021 bude prezentace i verejna diskuze k UP - Zmena c. 5 (tyka se golfu/ oploceni/ pruchodnost). Bude to od 16 hod. a ze vzdaleneho pristupu - tj. kazdy, koho to zajima, ma cas a pocitac, se muze zucastnit…

Vice info v priloze.
vv-oznameni-verejne_projednaninavrhu_up_zmena_5775.pdf (435.5 kB)

1 Like